KONST / Litografier / Färglitografi 12167501
*
nr 1216 7501
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 november 2018
kl 19:54:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 18:11:04
1
300 kr
12/11 13:19:47
2
Vinnande bud
12/11 18:56:40
1
400 kr
12/11 18:56:40
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28
-
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:01
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1216 7501
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 18:11:04 | 1 | 300 kr |
12/11 13:19:47 | 2 | Vinnande bud |
12/11 18:56:40 | 1 | 400 kr |
12/11 18:56:40 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28 -
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:01